Lisa vastuvõtt 2016/2017 aastaks. Kujundujumise osakond.

TALLINN, EESTI 12MAY16. Pildil tl/Foto TAIRO LUTTER/POSTIMEES

Pildiltl/Foto TAIRO LUTTER/POSTIMEES

Lugupeetud Vanemad!

Spordiklubis Swan Nest on alanud uute õpilaste vastuvõtt 2016/2017 õppeaastaks suunaga ,,Kujundujumine’’. Kutsume poisse ja tüdrukuid vanuses 6 kuni 11 eluaastat. Kutsume proovitreeningule!

  • väiksed lapsed (6-7 aastat) Trennis ootab last ujumise algõpetus üleminekuga kujundujumisele. Trennid toimuvad võimlas ja ujulas.
  • Lapsed (7-11aastat) saavad osaleda üldarendavates treeningutes.

Rühma eelised on järgmised : Trennid toimuvad ujulas ja võimlas. Laps saab üldarendust, koos sellega tugevneb lihaskorsett. Areneb vajalik lihaskond ja liigutuskordinatioon. Lapsed,kes tegelevad spordiga on harva haiged ja harjuvad tervisliku eluviisiga. Tänu tavalistele elementidele kujundujumises , mida sooritatakse ujulas, ei ole see ainult sportlik ujumine! Koos sellega tehakse harjutusi kordinatsioonile ja toimub hingamissüsteemi areng,mis aitab lapsel paremini orienteeruda vees,vastavalt oma jõu ja oskustega. Trennid toimuvad Kalev Spas, kus teeb trenni meie sportlik rühm. Kui laps hakkab näitama häid tulemusi ja teeb huviga trenni,siis on võimalus Teie lapsel minna üle meie sportlikku treeningrühma. Sportlikus treeningrühmas lapsed teevad trenni ja käivad võistlustel.

1TL017MAY16C6

Rühmas on ranged eeskirjad, kuid igal lapsel on võimalus saada meie sportlikku rühma. Selles rühmas lapsed käivad võistlemas Euroopas ja Venemaal. Orienteeruvalt saab võistlusplaani vaadata siit.

Registreerimiseks vajuta siia.

Lisa info saamiseks helista 55585930 (peale 24 juuli) või kirjuta emailile info@swannest.ee.

1TL017MAY16C14