Kujundujumine

Kujundujumise osakond oli asutatud 1. jaanuaril 2015. aastal. Esialgu ühetunnised trennid toimusid neli korda nädalas. Eesmärgiks oli proovida oma jõudu ja võimalusi antud spordialas.

2017. aastaks treeningute arv kahekordistus, tulid akrobaatika ja koreograafia trennid saalis. See andis häid tulemusi trennides ujulas. Nende ainetega trennid muutusid tehnilisemateks ja sportlased vastupidavateks. 

Kujundujumise osakond ei seisa paigal, vaid areneb edasi. Treenerid regulaarselt läbivad koolitusi nii Eestis, ujumise suunas, kui ka Venemaal, kujundujumise suunas.

Teist aastat järjest meie sportlased käivad võistlustel. Tulemustega saab tutvuda siin.

 

Me täname!

Tahaksime öelda aitäh võimaluse eest õppida Olümpiareservi koolis, mis asub Venemaal, Moskva lähedases linnas Tšehhov. Isiklikult täname kujundujumise kolmekordset olümpiavõtjat Olga Brusnikinat. Tänu temale kujundujumine on kaasaegsesse Eestisse taas tulnud!

Avaldame tänud Peterburi Olümpiareservi koolile „Ekraan“ võimaluse eest proovida oma jõudu ja osaleda selle kooli poolt korraldatavatel võistlustel, vaadata ja esitada meid huvitavaid küsimusi!

Täname Spordiklubi Daigo ja nende juhatajaid: Olga Pallo ja Rein Rebane, kes tõid Eestisse selle spordiala, lõid vundamendi arengu jaoks ja pärast panid meie klubi treenereid uskuma endasse. Siiamaani Olga ja Rein abistavad meid nii nõu kui ka tegevusega.